Через що трапляються затори: найпоширеніші причини
Всі думають, що кілометрові затори створюються через нераціональну організацію руху в містах. Можливо, й справді: магістралі побудовані за старим стилем, транспорту побільшало, от і маєш тобі першу причину для утворення корків.
Але це розумна причина, що нормально пояснюється. А є ще низка інших, котрі не те щоб нелогічні, але ще й безглузді.
Дощ та ожеледиця
Ставлю цю причину на перше місце в рейтингу, бо вона зараз найбільш актуальна. Коли трохи погіршуються погодні умови, водії стають більш акуратними у поводженні на дорозі, від чого рух сповільнюється.
Коли дороги вкриті льодом, то рух транспорту ще більш ускладнений. Там, де влітку машини буквально пролітали, то взимку виникнуть кілометрові затори. Якби комунальні служби виконували свою роботу, як належить, то частково таких неприємних ситуацій можна було б уникнути.
Роззяви
Класична ситуація, коли на дорозі трапляється ДТП. І всі водії з великою цікавістю захочуть поспостерігати за тим, що відбувається, відповідно пригальмовуватимуть біля місця події. Від цього почнуть утворюватись затори, адже швидкість автівок буде в межах 20 км/год, а так далеко не заїдеш.
Неправильне регулювання світлофорів
Це також є однією із причин утворення заторів, хоча, здавалось би, світлофори мають іншу місію. Якщо вони не запрограмовані на правильну та ефективну роботу, то гарантовано будуть утворюватись постійні довжелезні затори. Все банально просто – роками не змінюють програми в світлофорах, тому вони й плутають автомобілістів.
Водії самі себе затримують
Все дуже просто: елементарне незнання Правил Дорожнього Руху може спровокувати таку ситуацію на дорозі. Водії плутаються, куди їм їхати, що натискати, де розташовані поворотники і від цього відбувається мішанина посеред траси. Весь потік змушений стояти, тому що один заблудився у власному авто.
І таке трапляється. Можна було б спирати на владу чи дороги, але здебільшого ми самі винні у своїх же бідах.