Чому досвідчені водії надають перевагу їзді без бризковиків
Звісно, що в кожної зі сторін є свої аргументи, до котрих і нема як придертись, адже все цілком логічно. Поговоримо про другу категорію водіїв, котрі все ж наполягають, що бризковики в автомобілі не потрібні.
Зазвичай придбати бризковики пропонують ще у дилерському центрі за додаткову оплату, тобто автовиробником вони не були передбачені. Оскільки коштують вони недешево, то є сенс замислитись, чи буде ця покупка раціональною.
З досвіду водіїв відомо, що іноді поліція може висувати претензії за відсутність бризковиків і навіть погрожують штрафом. Вони аргументують, що такий автомобіль насправді не є безпечним, але тут є два боки медалі.
Отже, як ми всі знаємо, вносити зміни в конструкцію автомобіля, котрі не були передбачені автомобільним виробником, не можна. Якщо авто з заводу приїхало без бризковиків, то й не потрібно їх встановлювати.
Якщо працівники поліції вперто стоять на своєму, повідомте їм про цей факт. Мінімальні знання норм та законів дозволяють уникати багатьох неприємностей.
Автомобілісти переконані, що потреба бризковиків вже вичерпала себе. Сучасні автомобілі так влаштовані, що з-під коліс вода та бруд не потрапляють всередину машини, а зупиняються на кузовних елементах. Та й коли автівка летить на великій швидкості, то жоден бризковик не спинить бруд та каміння, що з дороги вилітають. І взимку бризковики найбільш не стійкі і легко ламаються.
Відповідно, їх треба міняти і купляти нові. Автомобілісти не хочуть цим займатись, тому надають перевагу обходитись без них.
Встановлювати чи ні – вибір кожного. Ми б радили, адже краще з ними, аніж без них. Якусь частку безпеки та захисту від каміння і бруду вони гарантують, тому варто було б встановити.