AutoNews

Чому не треба викидати старий салонний фільтр та де він ще знадобиться

До прикладу, якщо автомобіль частіше використовується за межами міста, то заміна відбувається часто. В міських умовах замін може бути після 15 тисяч кілометрів пробігу.

І що робить водій з фільтром, котрий вже відслужив своє? Правильно, викидає. А ми б не радили, тому що він ще може знадобитись.

Сучасні фільтри виробляють із бавовняно-паперового матеріалу. Велика кількість ребер на них призначена для того, що збільшити площу фільтрації повітря. Фільтри з дорожчого сегменту можуть містити частинки вугілля для покращення якості очищення. Також вони вироблені із міцніших матеріалів, щоб вберегти водія та пасажирів від шкідливих частинок, котрі потрапляють в салон.

За час експлуатації фільтр забивається і та кількість повітря, котра мала б проходити через систему, не може пройти. Логічно, що потрібно просто поставити новий, а старий… Ні, не викинути.

Замена салонного фильтра гранта без кондиционера

Беремо старий фільтр і ретельно очищуємо, наскільки це можливо. Великі частинки бруду можна прибрати просто потріпавши фільтр, а ось з маленькими так не вийде. Для цього потрібне продування під високим тиском. Кажуть, що фільтр можна і попрати, але ми б не радили, адже його таким чином можна легко зіпсувати.

Где находится и как поменять салонный фильтр на авто

Після продування розмір пор збільшиться, тому повітря проходитиме легше. І це стане хорошим варіантом для зимового періоду, коли немає дрібної пилюки. Тобто у вас є готовий фільтр, завдяки чому ви можете заощадити. А на весну можна придбати новий із вужчими порами.

Джерело: Dexpens