AutoNews

Навіщо скуповують биті автомобілі та що з ними потім роблять

Перекупники

Гадаю. Без сенсу нагадувати, хто ці люди і чим займаються. Хороших людей «перекупами» не назвуть. Так ось вони перші, хто захоче викупити проблемну машину. Часто вони поллють саме на ті авто, що були в ДТП, а їх власники не прагнуть братись за відновлення.

Вони за низьку ціну викупляють авто та везуть в свою майстерню. Мінімально витрачаючи на запчастини та покращення зовнішнього вигляду, вони відвозять авто на вторинний ринок, де пропонують покупцям досить привабливу ціну. А, як ми знаємо, любителів дешевшого завжди вистачає. Хтось, та й купить.

Також є ще автомобілі, котрі складно поставити на облік. Перекупники знову беруться відновлювати товарний вигляд, після чого виставляють на продаж, як цілком нормальне та безпроблемне авто.

Якийсь «щасливчик» все одно клюне на бюджетну вартість, а потім залишиться наодинці із купою металу – перекупника, який продав вам машину ви вже не знайдете.

Авторозбірки

Наступна спільнота людей, котрі люблять биті машини – це власники авторозбірок. Вони пропонують автомобілістам різні запчастини, тому необхідно часто поповнювати асортимент товару. Відповідно, їм дуже знадобляться автівки, котрі до руху не здатні, але деталі та вузли в них ще цілі.

З цих автомобілів знімають все, що можливо, а решту відвозять на брухт. Попит на запчастини з вторинних ринків завжди високий. Адже далеко не кожен водій може дозволити купити запчастини «з нуля» для своєї машини.

Стоит ли покупать битое авто? - АВТОМИР

Остання причина, чому биті авто в попиті – донорство. Сюди належать і машини, що мають нерозв’язані юридичні питання. Цим можуть займатись дрібні майстерні, яким потрібно зібрати одне авто з двох.

Тоді з купи металу зрізається все необхідне, а решта утилізується або якісь інші міри. Таким чином виходить навіть дешевше, аніж купляти деталі на авторозбірках.

Джерело: Dexpens